R.Talačkos paminklų dirbtuvės

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
R.Talačkos paminklų dirbtuvės

R.Talačkos paminklų dirbtuvės

Dekoratë stone, Energjia dhe burimet natyrore, Guri artificiale, Kuriozitetesh, Mallra stone +9

Tujų g. 2, Šepetos k., Kupiškio sen.
LT-40335, Kupiškis, Lituani
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 164751256
Link të Karte biznesi

Ore pune

I-V 8:00-17:00

Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė